O nás

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou a montáží dřevostaveb v Rakousku a Německu. Během spolupráce s našimi obchodními partnery, vznikla myšlenka spojit rakouskou a německou preciznost, nejmodernější vybavení, kvalitu materiálů a naše řemeslné dovednosti. Výsledkem jsou prvotřídní stavby, které splní i ty nejnáročnější představy.

Nabízíme:
KNOW-HOW – Víme jak, dokážeme si poradit i s těmi nejnáročnějšími požadavky

Kvalita materiálu – Dvojí kvalita – Většina stavebních materiálů na dřevostavby je vyráběna v zahraničí. Je smutnou pravdou, že některé materiály jsou do České republiky dodávány v horší jakosti. Od samého počátku hlídáme, aby na každou stavbu byl dodán materiál v odpovídající kvalitě.

Kvalita zpracování – Klademe vysoký důraz na kvalitu zpracování každé stavby.

Funkčnost staveb – Neustále se vzděláváme a používáme nejnovější materiály, s ohledem na dodržení co nejlepší funkčnosti každé stavby.

Pracujeme společně – naše řady čítají více než 80 zkušených řemeslníků. Žádní zaměstnanci, kteří si jen chtějí odpracovat svojí směnu a jít domů. Každý je hodnocen na základě odvedené práce která je jejich vlastní vizitkou. Víme, že dobře zaplacený řemeslník = půlka úspěchu. Majitel firmy nesedí pouze v kanceláři, ale účastní se výrobních i montážních prací.

Nejlepší, ne nejlevnější – Odvádíme tu nejlepší práci a naplňujeme přání našich zákazníků, nešetříme na použitých materiálech a kvalitních řemeslnících.

Projektová dokumentace – projekt od A do Z, od architektonického návrhu po vyřízení stavebního povolení.

3D návrhy – Máte svoje představy, ale nejste si jisti výsledkem? Máme k dispozici kvalitní 3D programy, díky kterým vaše představy ožijí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Holzbia s.r.o
Dvorce 13, 257 91 Sedlec – Prčice
Kontaktní osoba: Jaromír Šmídek +420792200557
smidek@holzbia.cz
IČO: 19157321
DIČ: CZ19157321

Holzbia Facebook icon

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Holzbia.cz
Right Menu Icon